معرفی راما وب

راما وب ، زیر مجموعه هلدینگ داده نگار عماد فرداد از سال 1398 فعالیت خود را در زمینه طراحی وبسایت شروع کرده است.

هدف اصلی ما توسعه تجارت الکترونیک و جهش کسب و کار های سنتی به دیجیتالی است.

داستان راما وب

داستان ما بر میگرده به 6 سال قبل ، روزی که اولین وبسایت رو برای مشتری ساختیم و تحویل دادیم ، البته در آن زمان راما وب وجود نداشت و فقط یک تیم 2 نفره بودیم که وارد این عرصه شده است. اما الان به لطف خدا و مشتریان گرانقدر به یک تیم 18 نفره تبدیل شدیم و تا به این لحظه بیش از 200 کسب و کار را آنلاین کرده ایم.

کار راما وب چیست؟

ما در راما وب به صورت تخصصی در زمینه طراحی سایت فعالیت میکنیم . البته به تازگی فروش وبسایت های آماده رو هم استارت کردیم که شما با هزینه کمتر و در کمتر از 6 ساعت میتوانید صاحب سایت بشید. تفاوت این وبسایت با وبسایت های اختصاصی ها تنها در اختصاصی نبودن قالب است یعنی یک قالب را ممکن است چندین نفر خریداری کنند.

تفکر راما وب

با رشد تکنولوژی و افزایش کسب و کار های آنلاین در سطح جهانی ، میخواهیم در ایران هم بازار رو دگرگون کنیم. هدف ما فرهنگ سازی تجارت آنلاین است و در این مسیر تا  حداکثر توان تلاش میکنیم.

پلی میان تجارت سنتی و آنلاین

ما اینجاییم تا در کمترین زمان و قیمت های مصفانه کسب و کار شما را از حالت سنتی به حالت آنلاین و نوین تبدیل کنیم.

امروزه اکثر کسب و کار های سنتی در حال تعغییر هستند و افرادی که به روش خود ادامه میدهند دیر یا زود از صفحه کسب و کار خارج میشوند.

دلیل این امر ، فرهنگ سازی در میان مردم است. 

خرید های آنلاین و سرچ کردن در موتور های جستجو باعث شده که افراد در کمترین زمان به همان چیزی که میخواهند برسند و به جای چرخیدن در سطح شهر به دنبال یک خدمات یا محصول ، ان را در گوگل پیدا میکنند.

ثبت شرکت داده نگار عماد

سال 1398

دریافت نماد اعتماد

سال 1398

نامزد برترین سایت خدماتی در جشنواره وب و موبایل

سال 1399