وبسایت خودت رو سفارش بده و در کمتر از 6 ساعت تحویل بگیر!

خرید سایت آماده

خرید سایت اماده

1 سال پشتیبانی

کلیه وبسایت هایی که توسط راما وب ارائه میشود دارای 1 سال پشتیبانی فنی رایگان میباشند و در طول مدت 1 سال هر گونه مشکلی که برای وبسایت شما ایجاد شود تیم راما وب آن را در اسرع وقت پیگیری و برطرف میکند

دارای سئو

کلیه وبسایت هایی که توسط راما وب ارائه میشود دارای سئو و بهینه سازی اولیه میباشند که کلیه آن مطابق با الگوریتم های گوگل است و در صورت درخواست مشتری خدمات سئو حرفه ای بر روی وبسایت پیاده سازی میشود.

ارائه آموزش

کلیه آموزش های مورد نیاز برای صاحبان وبسایت به صورت 0 تا 100 و کاملا رایگان در اختیار خریداران قرار میگیرد. بعد از ثبت سفارش شما به داشبورد آموزشی متصل میشوید و از جزئی ترین تا کلی ترین مسائل وبسایت را آموزش میبینید.

وبسایت های آماده

در قسمت زیر لیست وبسایت های آماده را مشاهده میکنید.

خرید سایت اماده

خرید سایت آماده ، یکی از خدمات راما وب است که میتوانید در کمتر از 6 ساعت صاحب وبسایت شوید. این نوع سایت ها همانند سایر وبسایت ها میباشند و بعد از خرید به صورت انحصاری متعلق به شما میشوند.

 

مزایایی که شما را وادار به خرید سایت اماده میکند

آنلاین سازی کسب و کار

این یک فرصت طلایی است. به سادگی میتوانید صاحب وبسایت شوید و تجارت خود را آنلاین کنید.زمان تحویل وبسایت ها بین 6 ساعت الی 24 ساعت است.

مکان و زمان بی معنا میشود!

بعد از خرید وبسایت آماده دیگر اهمیت ندارد چه ساعتی است و یا در کجا هستید. با آنلاین کردن کسب و کار در هر زمان و مکان میتوانید فروش داشته باشید و مشتریان خود را دریافت کنید.

راه اندازی سریع

از مزیت های خرید سایت وردپرسی میتوان به تحویل و راه اندازی سریع آن اشاره کرد . 

این وبسایت ها بر خلاف سایت های اختصاصی نیازی به صبر کردن چند روزه و یا چند ماهه ندارد و خیلی سریع میتوانید سایت خود را تحویل بگیرید.

کاملا اقتصادی

افراد بسیاری به دلیل بالا بودن هزینه طراحی سایت از راه اندازی آن پشیمان میشوند. اما این نوید را به شما میدهم که با پایین ترین قیمت میتوانید صاحب یک وبسایت مستقل شوید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید