سایت خود را به دست یک تیم حرفه ای بسپارید!

اگر قصد دارید در کمترین زمان بهترین وبسایت را برای شما طراحی کنیم همین امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0 0

چرا تیم ما؟

1 سال پشتیبانی

کلیه وبسایت هایی که توسط راما وب ارائه میشود دارای 1 سال پشتیبانی فنی رایگان میباشند و در طول مدت 1 سال هر گونه مشکلی که برای وبسایت شما ایجاد شود تیم راما وب آن را در اسرع وقت پیگیری و برطرف میکند

دارای سئو

کلیه وبسایت هایی که توسط راما وب ارائه میشود دارای سئو و بهینه سازی اولیه میباشند که کلیه آن مطابق با الگوریتم های گوگل است و در صورت درخواست مشتری خدمات سئو حرفه ای بر روی وبسایت پیاده سازی میشود.

ارائه آموزش

کلیه آموزش های مورد نیاز برای صاحبان وبسایت به صورت 0 تا 100 و کاملا رایگان در اختیار خریداران قرار میگیرد. بعد از ثبت سفارش شما به داشبورد آموزشی متصل میشوید و از جزئی ترین تا کلی ترین مسائل وبسایت را آموزش میبینید.

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی

تعرفه و ویژگی های پلن طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

پلن پایه
3.900.00 تومان
 • سرعت سایت : ⭐️⭐️
 • قابلیت سفارشی سازی : دارد
 • پشتیبانی رایگان ۳ ماه
 • پرداخت در ۲ مرحله
پلن متوسط
5.900.00 تومان
 • سرعت سایت : ⭐️⭐️⭐️
 • قابلیت سفارشی سازی : دارد
 • پشتیبانی رایگان 6 ماه
 • پرداخت در ۲ مرحله
پلن پیشرفته
7.900.00 تومان
 • سرعت سایت : ⭐️⭐️⭐️⭐️
 • قابلیت سفارشی سازی : دارد
 • پشتیبانی رایگان 9 ماه
 • پرداخت در ۲ مرحله
پلن VIP
11.900.00 تومان
 • سرعت سایت :⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
 • قابلیت سفارشی سازی : دارد
 • پشتیبانی رایگان 12 ماه
 • پرداخت در 3 مرحله
امکانات / پلن هاپایه
متوسطحرفه ایVIP
زمان تحویل (روز کاری)3 الی 5 روز4 الی 7 روز5 الی 9 روز8 الی 11 روز
طراحی اختصاصی
پنل مدیریت حرفه ای
پنل مشتریان حرفه ای
طراحی حرفه ای محصولات
دریافت هزینه پست
اسکیما تخصصی محصولات
تنظیمات امنیتی
سئو و بهینه سازی⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
طراحی بخش وبلاگ
امکان مدیریت کاربران
سامانه چت آنلاین سایت
ایجاد بینهایت محصول
ثبت سفارش آسان
تعریف کد تخفیف
صفحه درباره ما و معرفی
امکان ایجاد نظرسنجی
طراحی سفارشی لوگو
اضافه کردن زبان دوم سایتشامل هزینه
شامل هزینه
ثبت دامنه رایگان.IR.IRCom.
Com.
آموزش رایگان در شرکت راما وبیک جلسهسه جلسه5 جلسه10 جلسه
اسلایدر حرفه ای
مدیریت انبار و حسابداری
درگاه پرداخت آنلاین
دریافت نماد اعتماد توسط ما
پنل پیامکی رایگان
دسترسی به پایگاه آموزش ویدیوییرایگانرایگانرایگانرایگان
مشاوره کسب و کارنداردندارددارددارد
ثبت آدرس در گوگل
قرارداد رسمی شرکت
+ کلیه امکانات مورد نیاز فروشگاه
شیوه پشتیبانیتیکت – تماس – پیام رسانتیکت – تماس – پیام رسانتیکت – تماس – پیام رسانتیکت – تماس – پیام رسان
ضمانت برگشت وجه در صورت نارضایتیدارددارددارددارد

طراحی سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی چیست و چه مزیت هایی دارد؟

سایت فروشگاهی یکی از گزینه ها برای هر فرد یا شرکتی است که در فضای کسب و کار مشغول است تا بستری امن، همیشه باز به روی مشتری و به صرفه را برای عرضه ی کالا یا خدمات خود در اختیار داشته باشد. امروزه اما کسب و کار آنلاین با چنان سرعتی رو به گسترش است که هر روز تعلل کردن برای گسترش دادن کسب و کار و خدمات به فضای وب و اینترنت برابر با میلیون ها و حتی گاهی میلاردها تومان خسارت برای صاحبان مشاغل و کسب و کار است.

بنابراین هر کسب و کاری، مخصوصاً اگر در حوزه فروشگاهی فعال باشد باید عمدتاً بوسیله فروشگاه اینترنتی طراحی شده وارد حوزه آنلاین شود. چون امروزه ۷۰ درصد از کاربران به صورت آنلاین خرید می کنند.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی چیست؟

امروزه ارائه خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی، یکی از مهمترین خدمات مورد نیاز فروشندگان کالا و خدمات است، تا بدین وسیله و با فراهم کردن بستر خرید و فروش در اینترنت هم فرایند خرید برای مشتریان را آسوده کنند و هم فروشندگان بتوانند به فروش بیشتری دست پیدا کنند. ما هم در راما وب پلن های با کیفیتی برای طراحی سایت فروشگاهی داریم تا بتوانیم پاسخگوی نیاز مشتریان وفادار خود باشیم.

بنابراین سایت فروشگاهی به وبسایتی گفته می شود که در آن شما صفحاتی برای نمایش دادن و فروش محصولات خود داشته باشید. مثلاً وبسایت دیجی کالا یک نمونه ی فروشگاهی برای سایت می باشد که از طریق آن شما با محصولات موجود در وبسایت آشنا شده و پس از مشاهده مشخصات و قیمت محصول می توانید هزینه را بدون دردسر و به صورت آنلاین پرداخت کرده و به صورت پستی محصول خود را تحویل بگیرید یا خدمات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین دریافت کنید، مانند راما وب که خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی خود را به صورت آنلاین هم ارائه می دهد و پس از پایان کار و اتمام پروژه آن را به شما تحویل می دهد.

طراحی فروشگاه اینترنتی
طراحی فروشگاه اینترنتی

مزیت های طراحی سایت فروشگاهی :

1- عدم محدودیت های زمانی و مکانی برای فروش

اگر کسب و کار شما منحصر به یک مغازه باشد شما با محدودیت های اجتناب ناپذیری مواجه هستید، از جمله اینکه فقط در زمانهایی که مغازه شما باز باشد می توانید فروش داشته باشد و به طور طبیعی به دلیل اینکه نیاز به استراحت دارید در طول روز ساعاتی مغازه را تعطیل میکنید و به دلایل مختلف هم شب در ساعات مشخصی به خانه میروید. اما داشتن یک فروشگاه اینترنتی چنین محدودیتی ندارد و در هر ثاینه از 24 ساعت روز که مشتری اراده ای برای خرید داشته باشد بدون اینکه نیازی به دخالت یا حضور شما باشد، می تواند کالای خود را انتخاب کرده و بخرد و پس از پرداخت هزینه به صورت اینترنتی آن را درب منزل در موعد مقرر تحویل بگیرد. همینطور زمانی که فروش شما فقط به صورت حضوری درب مغازه باشد تعداد مشتری های شما هم به همان جغرافیا که می تواند یک محله خاص باشد، محدود می شود و طبیعتاً همه ی افراد برای سهولت کار از فروشگاه های نزدیک به محل کار یا منزل خود خریداری میکنند و این می تواند بر فروش شما تاثیر مستقیم بگذارد. در واقع داشتن فروشگاه اینترنتی مرز زمان و مکان را نادیده می گیرد و از هر نقطه ی کشور شما میتوانید مشتری داشته باشد و دایره ی مشتریان شما به وسعت کل کشور خواهد بود نه یک محله یا شهر خاص.

2- بدست آوردن ارزیابی درست از مشتریان

در فضای اینترنت شما توانایی این را دارید که همه چیز را دقیق ارزیابی کنید!  مثلاً شما متوجه مکان بازدیدکنندگان وب سایت خود شده یا اینکه کدامیک از صفحات وب سایت شما را در چه زمانی دیده اند و حتی مدت زمانی که یک مشتری در آن صفحه مانده است و یا به کدامیک از صفحات دیگر هدایت شده را به شما نشان می دهد. همین آمارها می تواند در پیش بینی رفتار مشترین توسط شما و فراهم کردن نیازهای آنها برای دفعات بعدی خرید، تاثیر بسیاری داشته باشد و در واقع رفتار و نیاز سنجی مشتری توسط شما بوسیله این آمارها حاصل میشود.

برای تحلیل موارد بالا ابزار های زیاد و کاربردی مثل گوگل آنالیتیکس، سرچ کنسول و … که کاملاً هم رایگان است، وجود دارد. بدین ترتیب شما کاملا متوجه رفتار کاربران یا مشتریان در وب سایت خود می شوید، تا متوجه شوید چه مسیری در وب سایت شما را طی کرده اند و کدام یک از خدمات یا محصولات شما برای آن ها جذاب بوده است.

3- امکان تبلیغات فروش در سطح گسترده تر

با داشتن یک سایت فروشگاه اینترنتی که توسط یک متخصص طراحی شده، شما به روش های بهتر و کارآمد تری برای تبلیغات دسترسی دارید. تبلیغات در گوگل و سایت های داخلی یکی از هدفمند ترین نوع تبلیغات است برای شناساندن برند شما به مشتریان و در نتیجه فروش بیشتر.

مثلاً شما یک سایت فروشگاهی در زمینه پوشاک و لباس دارید، اگر از تبلیغات گوگل یا کمپین های تبلیغاتی داخلی آنلاین استفاده کنید می توانید کاری کنید که اگر کسی “خرید پیرهن” را سرچ کرد به سایت شما هدایت شود.

یکی دیگر از روش ها هدایت کردن افراد از پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام به وب سایت است. شما میتوانید مشتریان را با تبلیغات و معرفی محصولات یا خدمات خود در این شبکه های اجتماعی به سایت خود هدایت کرده و با آن ها ارتباط بگیرید.

4- استفاده از مزیت فروشگاه آنلاین با حذف کردن هزینه‌ های اجاره مغازه

البته این مورد برای کسانی است که فقط فروش اینترنتی دارند و فروش حضوری ندارند. راه اندازی کسب کار در مغازه، فروشگاه یا شرکت همواره با هزینه‌ های اجاره، نگهداری، مالیات و… همراه خواهد بود. علاوه بر هزینه های اجاره برای مکان، هزینه‌ های نگهداری از ساختمان و تامین نیروی انسانی نیز، از دیگر هزینه های کسب و کار غیر آنلاین است.

البته هزینه های مغازه داری محدود به اینها نیست، دیگر هزینه ها که برای مکان کسب و کار صرف میشود زمان هایی است که در مناسبت‌ یا فصل های دیگر، یا حراج‌ های ویژه نیازمند تغییر دکور فروشگاه باشید.

اما در نقطه مقابل، در صورت راه ‌اندازی یک وب سایت برای فروشگاه اینترنتی خود با یک طراحی سایت مناسب و کارآمد، بخش قابل توجهی از هزینه ‌های شما، با استفاده از مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی کاهش خواهد یافت.

توجه به این موضوع ضروری است که شاید در ابتدای فعالیت یک هزینه‌ برای طراحی سایت بهینه بپردازید، یا در طول فعالیت مستمرتان مستلزم پرداخت هزینه سالانه خرید هاست و دامین باشید و یا پرداخت مالیات همچنان برای شما چالش باشد. اما چنانچه طراحی فروشگاه اینترنتی متناسبی را داشته باشید، در عوض نیروی کار بسیار کمتری هم نیاز خواهید داشت.

همچنین در رویدادهای مهم مناسبتی یا … برای آگاه نمودن مخاطبان و مشتریان از تخفیف یا بسته های تشویقی خود، تنها افزودن یک صفحه جدید به وب سایت خود (طراحی لندینگ پیج که یکی دیگر از خدمات راما وب می باشد) کافیست تا کمپین فروش منحصر به فردی را ایجاد کنید.

5- ساخت اپلیکیشن برای فروشگاه اینترنتی شما

از آنجایی که این روزها خرید آنلاین طرفداران زیادی به خود جذب کرده، طوری که با داشتن وب‌ سایت‌ فروشگاهی خواهید توانست، فروش خود را نسبت به خریدهای حضوری به اندازه قابل توجهی افزایش دهید. چون امروزه تلفن‌ های همراه هم دسترسی زیادی به اینترنت دارند، مشتری ها هم به راحتی و از طریق اپلیکیشن فروشگاه شما در هر زمان و مکان می‌ توانند خریدهای آنلاین خود را به ثبت برسانند.

6- سرعت و سهولت در خرید از طریق سایت

این روزها با گسترش فضای مجازی، مشتری ها هم برای جلوگیری از اتلاف وقت در صف‌ های طولانی خرید، ترجیح می ‌دهند عمده خریدهای ساده و ضروری خود را از طریق ‌سایت‌های فروشگاهی انجام داده و کالای خود را درب منزل دریافت کنند. همین امر سبب صرفه‌ جویی در وقت و هزینه مشتری می‌ شود.

7- دستیابی به فروش بیشتر با فروشگاه آنلاین

هنوز هم افراد بسیار زیادی هستند که به خرید از پیج های اینستاگرامی، کانال های تلگرام و سایر پلتفرم ها بر بستر شبکه های اجتماعی اعتماد ندارند. این یعنی تعداد کاربرانی که مشتری بالقوه شما هستند و می توانند با فعالیت اعتماد زای شما به مشتری بالفعل تبدیل شوند کم نیستند.

پس تبدیل کردن کاربران بی اعتماد یا سختگیر به مشتری واقعی که تعداد خیلی زیادی هم هستند، با داشتن یک وبسایت فروشگاهی امکان پذیر است.

 8- گرفتن نماد اعتماد برای کسب اعتماد مشتریان

با داشتن یک وبسایت فروشگاهی که اطلاعات شما همچون شماره تلفن کسب و کار شما یا آدرس دفتر فروش، هم به شکل مکتوب و هم با قرار دادن لوکیشن کسب و کار شما در نقشه گوگل درون سایت قرار میگیرد، اعتماد و اطمینان بیشتری به مشتری برای خرید کالا و خدمات مورد نیازش با قیمت های مناسب میدهید، چونکه بسیاری از مشتریان حتی برای پرداخت هزینه های اندک هم با احتیاط خیلی زیادی عمل می کنند.

تفاوت سایت فروشگاهی با فروشگاه سنتی :

در یک فروشگاه سنتی هر چقدر هم اجناس ارزان قیمت داشته باشیم یا تولید کالا هم برای خودمان باشد و یا حتی اگر ملک استیجاری هم نبوده و متعلق به خودمان باشد باز هم هزینه های چند ده میلیونی برای ما دارد و این برای فروشگاه اینترنتی می تواند با مدیریت هزینه ها به مقدار قابل توجهی بهینه شود.

در فروشگاه حضوری مشتری باید وقت زیادی بگذارد و عملا سفری برای خرید شروع کند، اما تنها کاری که شما برای خرید از سایت فروشگاهی انجام می دهید این است که اینترنت خود را روشن میکنید، وارد سایت شده و محصولات مورد نظر خود را ارزیابی میکنید و پس از انتخاب و پرداخت هزینه در نزدیکترین زمان ممکن درب منزل تحویل میگیرید و تمام.

مشتری در وب سایت فروش میتواند نظر دیگر مشتریان را هم بخواند اما در فروشگاه سنتی و خرید به صورت حضوری مشتری فقط نظر فروشنده را میشنود .

در سایت فروشگاهی اطلاعات جامع راجع به هر محصول با دقت و جزئیات درج میشود و مشتری به راحتی میتواند محصولات را با یکدیگر مقایسه کند و سپس خرید انجام دهد.

مشتری در فروش به صورت اینترنتی میتواند به راحتی و با یک پیامک یا ایمیل از تخفیفات و اجناس جدید با خبر شوید.

برای فروشگاه سنتی بهترین تبلیغات ممکن که میتوان انجام داد بیلبورد یا پخش ویدئوی تبلیغاتی در تلوزیون است، البته چاپ بروشور و کارت ویزیت و دیگر شکل های تبلیغات هم امکان پذیر است، اما بسیاری از این روش های تبلیغ دیگر کارکرد سابق خود را از دست داده اند و در عین حال هزینه های بسیار بالایی هم دارند و به علاوه ما متوجه نمیشویم که بیلبورد ما را چند نفر دیده اند یا بروشور و کارت ویزیت های ما چقدر دست به دست چرخیده است.

در مقابل در سایت فروشگاهی همه چیز کاملا مشخص ، برنامه ریزی شده و درمقایسه کم هزینه تر است، به عنوان نمونه اگر شما مبلغی برای طراحی یک بنر پرداخت میکنید خیلی کمتر از تبلیغات سنتی است اما بازخورد بیشتری را هم برای شما دارد و راحت تر دست به دست میچرخد، و با روش های تبلیغات ریتارگتینگ و همسان تنها یک کلیک ساده کافیست تا بنر شما در معرض دید میلیون ها نفر برسد. تفاوت های زیادی در این موضوع وجود دارد که میتوان به آنها اشاره کرد و ما از مهم ترین هایشان برای شما صحبت کردیم.

حاشیه سود در فروشگاه اینترنتی بیشتر است یا سنتی؟

برای برآورد کردن میزان هزینه ها و اینکه بفهمیم سود در کدام نوع فروشگاه بیشتر است با یک نگاه کلی به همین تفاوت ها میتوان به این نتیجه رسید که یک سایت فروشگاهی علاوه بر میزان سود مالی بیشتری که دارد، با صرفه جویی کردن در هزینه ها و حجم زیاد مشتری که جذب میکند و مخاطب بیشتری که دارد، زمان بیشتری هم برای رسیدگی به کارها و زندگی به ما میدهد و حتی نیاز نیست که بیشتر وقت روزانه خود را صرف رسیدگی به فروشگاه و فروش محصولات اختصاص دهیم، کسانی که فروشگاه سنتی دارند متوجه میشوند که از چه صحبت میکنم .حتی اگر خودمان هم وقت رسیدگی به تمام امور را نداشته باشیم میتوانم یک ادمین سایت استخدام کرده تا رسیدگی به امور فنی و وارد کردن محصولات جدید و کارهایی از این دست را به او بسپاریم.

طراحی وبسایت فروشگاهی

سخن آخر

در نتیجه در فروشگاه به روش سنتی هزینه هایی از جمله اجاره محل یا خرید مکان فروشگاه، خرید اجناس، حقوق فروشندگانی که استخدام میکنید، هزینه تبلیغات محیطی و محدودیت های زمانی و مکانی برای شما و خریداران همه و همه شما را قانع میکند که یک سایت فروشگاهی به قاعده ی عقلی خیلی بهتر و به صرفه تر از یک فروشگاه سنتی خواهد بود .

سوالات متداول

بله ، در هر زمان که بخواهید میتوانید درخواست ارتقا بدهید و آپشن های بیشتری دریافت کنید.

بسته به نیاز شما ، زبان هر سایت متفاوت است. در اکثر پروژه ها از زبان برنامه نویسی PHP و پایتون استفاده میشود.